MILAB Workshop – Dr. Benczúr András: „Műszaki problémák adat alapú megértése és modellezése”

Események betöltése
  • Ez az esemény elmúlt.

A Széchenyi István Egyetem Járműipari Kutatóközpontja a Mesterséges Intelligencia Nemzeti Laboratórium létrehozása és komplex fejlesztése (MILAB) projekt keretében a hazai és a nemzetközi tapasztalatszerzést kívánjuk ösztönözni azzal, hogy különböző workshopokat szervezünk az egyes kutatói teamek számára. A workshopok keretében mesterséges intelligencia alapú kutatások témakörben az akadémiai, felsőoktatási és vállalati szféra közti szakmai kommunikáció, együttműködés erősödését várjuk mind hazai, mind nemzetközi szinten.

HELYSZÍN: Online – Microsoft Teams link

PROGRAM:

10:00–11:00 Dr. Benczúr András: Műszaki problémák adat alapú megértése és modellezése

11:00–11:30 Kérdések megválaszolása

Dátum: