H MOTO UNI GYŐR TEAM csapatbemutató 2024

Események betöltése
  • Ez az esemény elmúlt.

H MOTO UNI GYŐR TEAM csapatbemutató 2024

Tisztelettel meghívjuk Önt a H MOTO UNI GYŐR TEAM csapatbemutató sajtótájékoztatójára.

Tavaly rendkívül sikeres esztendőt tudhatott magáénak a H MOTO UNI GYŐR TEAM, amely 2024-ben immár kibővült csapattal vág neki az idei szezonnak. Csapatukhoz olyan, már nemzetközi színtéren is bizonyított fiatal motorversenyzők csatlakoznak, mint Farkas Kevin és Görbe Soma, akik Kovács Bálinttal, a Széchenyi István Egyetem hallgatójával együtt tovább öregbíthetik a magyar motorsport hírnevét.

Csapatuk a hagyományoknak megfelelően idén is megrendezi az évindító sajtótájékoztatóját, melynek immár második alkalommal Győr és a Széchenyi István Egyetem ad otthont, 2024. február 16-án 11 órától.

A sajtótájékoztató helyszíne: Széchenyi István Egyetem Menedzsment Campus épülete.

Dátum:
február 16