Sajtótájékoztató – Széchenyi István Egyetem UNI Győr WMS és Lipovits Patrik

Események betöltése
  • Ez az esemény elmúlt.

Sajtótájékoztató – Széchenyi István Egyetem UNI Győr WMS és Lipovits Patrik

A győri Széchenyi István Egyetem UNI Győr WMS  gokartcsapata kiemelkedő sikereket ért el az elmúlt időszakban, és szeretnénk megosztani a közvéleménnyel a csapat eddigi eredményeit és terveit. A sajtótájékoztatón lehetőség lesz találkozni a csapat vezetőségével, beszélgetni a versenyzőkkel, valamint megtekinteni a csapat legújabb fejlesztéseit és az általa használt technológiákat.

Emellett nagy örömmel jelentjük be, hogy Lipovics Patrik, a KMS Europe gokartcsapat versenyzője a jövőben szorosabb együttműködésbe kezd a Széchenyi István Egyetem Sportegyesülete (SZESE) motorsportszakosztályával. Ez a partnerség még erősebb kapcsolatot teremt a csapat és az egyetem között, és új lehetőségeket kínál mind a versenyzőnek, mind az intézménynek.

A sajtótájékoztató időpontja és helyszíne:

1. 03. 28., csütörtök 16:30

Széchenyi István Egyetem Győri Innovációs Park (9025 Győr, Töltésszer u. 13.)

Dátum:
március 28