A március 15-i nemzeti ünnep alkalmából Dr. Pup Dániel, a Széchenyi István Egyetem Járműipari Kutatóközpontjának szakmai koordinátora állami kitüntetésben részesült

A március 15-i nemzeti ünnep alkalmából a Széchenyi István Egyetemhez kötődő személyeket tüntettek ki, többek között az intézmény számos munkatársát és volt hallgatóját.

Dr. Pup Dánielnek, a Széchenyi István Egyetem adjunktusának, a Közúti és Vasúti Járművek Tanszék oktatójának, az egyetem Járműipari Kutatóközpontja szakmai koordinátorának és a Jedlik Ányos Gépész- és Villamosmérnöki Szakkollégium vezetőjének, emellett a SZEnergy Team alapító tagjának a Magyar Ezüst Érdemkereszt polgári tagozat elismerést ítélték oda.

Dr. Pup Dániel kitüntetése büszkeséggel tölti el egész intézményünket. Gratulálunk neki!

Dr. Pup Dániel a Pesti Vigadóban tartott ünnepségen vette át kitüntetését.