A Széchenyi István Egyetem 1848-as forradalmi megemlékezésén doktorrá avatták a Járműipari Kutatóközpont és a Digitális Fejlesztési Központ munkatársait

A Járműipari Kutatóközpont és a Digitális Fejlesztési Központ kiemelkedő teljesítményt nyújtó munkatársait avatták doktorrá a Széchenyi István Egyetem március 15-i ünnepségén.

A győri Széchenyi István Egyetem ebben az évben is felemelő ünnepséggel emlékezett meg az 1848–49-es forradalomról és szabadságharcról. Az eseményen kitüntetéseket adtak át olyan személyeknek, akik jelentősen hozzájárultak az intézmény fejlődéséhez, illetve új doktorokat is avattak, köztük a Járműipari Kutatóközpont és a Digitális Fejlesztési Központ több munkatársát is.

Doktori fokozatot kapott dr. Szalay István tudományos segédmunkatárs, PhD-értekezésének címe: „Állandó mágneses szinkron motorok érzékelő nélküli szöghelyzet meghatározása korszerű szabályozási eljárásokhoz”, témavezetője Dr. Fodor Dénes tanszékvezető, egyetemi docens.
Doktori fokozatot kapott dr. Budai Tamás egyetemi tanársegéd, PhD-értekezésének címe: „Virtuális laboratóriumok a műszaki felsőoktatásban”, témavezetője Dr. Kuczmann Miklós egyetemi tanár.
Doktori fokozatot kapott dr. Hollósi János egyetemi tanársegéd, PhD-értekezésének címe: „Gépi látás és mesterséges intelligencia eszközök alkalmazása az autonómjármű fejlesztés területén”, témavezetői Dr. Pozna Claudiu Radu egyetemi tanár és Dr. Ballagi Áron tanszékvezető, egyetemi docens.
Doktori fokozatot kapott dr. Németh Zoltán egyetemi tanársegéd, PhD-értekezésének címe: „Aszinkron gép tenzorszorzat elvű irányítása”, témavezetője Dr. Kuczmann Miklós egyetemi tanár.

Gratulálunk és további sikerekben gazdag pályafutást kívánunk nekik!

Dr. Szalay István, Dr. Budai Tamás, Dr. Hollósi János és Dr. Németh Zoltán a doktori cím átvétele után. (Fotó: Adorján András)