Országos szakmai elismerésben részesült a Széchenyi István Egyetem Járműipari Kutatóközpontjának két marketinges gyakornoka

Az idén először megrendezett „Tolcsva, Tokaj Kincse” verseny „Vonzó Tokaj-Hegyalja borvidék” kategóriájában a Bartha Biborka és Rácz Dorottya alkotta csapat az AszuTime különdíját vihette haza, melyet a vállalat képviseletében Némedi-Varga Zoltán adott át. Az előkészületek során Dr. Eisingerné dr. Balassa Boglárka mentorálása, Herczeg Ágnes borszakértő szaktudása és Földesi Rita grafikai hozzáértése a prezentáció látványelemének megvalósításában jelentős mértékben elősegítette a pályamű kiemelkedő minőségét.

A kétfordulós megmérettetés október 26-án kezdődött a Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem Gundel Károly Gazdaságtudományi Szakkollégiuma és a Tolcsvai Szirmay-Waldbott Kastély Látogatóközpont rendezésében. A november 18-án, Tolcsván tartott döntőben bemutatott szakmai különdíjas előadás célja a Tokaj-Hegyalja borvidék Z generáció számára történő népszerűsítése volt, melyhez részletes statisztikai adatok, digitális marketing és újszerű vendégcsalogató események szervezése adták az alapot.

Az AszuTime képviselője a szakmai innovációt és a kreativitást értékelte a versenyzők munkájában, hiszen a cég célcsoportjai között is megtalálhatók azok a fiatalok, akik rendelkeznek diszkrecionális jövedelemmel és nyitottak arra, hogy időt töltsenek a Tokaj-Hegyalja borvidék dűlői közt. A pályaműért járó jutalom pedig egy élménynap Boldogkőváralján.

Bartha Biborka, Rácz Dorottya és Némedi-Varga Zoltán (Fotó: Hegedűs Fanni)

A hat kiváló csapat közül a győri hallgatók által bemutatott pályamű emelkedett ki a legjobban. A különdíj mellett a két versenyzőt további megtiszteltetés érte, hiszen prezentációjuk annyira sikeres volt, hogy Csoma Ernő, Tolcsva polgármestere egy hét tolcsvai látogatásra invitálta meg őket, elismerve az általuk elért kimagasló eredményeket.

„Nagyon örülök, hogy a társaság szemmel láthatólag jól érezte magát Tolcsván. Remélem sokuk érdeklődését felkeltette Tokaj Hegyalja egyik legszebb települése, Tolcsva. Szeretném, ha mégjobban megismernének minket és még sokszor találkozhatnánk a jövőben. A Zéták prezentációja szerintem a legsikeresebb volt.” – Csoma Ernő, Tolcsva polgármestere.

Biborka és Dorottya szakmai tudásukkal, elszántságukkal és elkötelezettségükkel példaértékűen képviselték az egyetemet és a Tokaj-Hegyalja borvidékét. Munkájuk és eredményeik új utakat nyitnak a borászat és a marketing terén, hozzájárulva ezzel a régió fejlődéséhez és elismertségéhez a következő generációk számára.